půjčovna dodávek

Výhody půjčení dodávky u nás!

Pokud hledáte půjčovnu dodávek v Praze, jste na správné adrese. Zabýváme se pronájmem dodávek a užitkových vozidel do 3, 5 tuny na krátkodobé i dlouhodobé vzdálenosti. Najdete nás na Praze 9, kde se nachází naše sídlo. Neznamená ovšem, že pokud nejste z Prahy, nemůžete nás navštívit. K naší klientele patří i zákazníci z širokého okolí, a to především díky našim vstřícným podmínkám, které jistě oceníte. A co tedy od nás můžete očekávat?

Myslíme se, že často bývá problém s otevírací dobou. Firmy nevyjdou klientům vstříc a ti pak mají problém se k nim pro službu dostavit. My jsme tu pro vás denně od osmi od rána do devíti do večera, a to včetně víkendů. A kdyby to pro vás přesto bylo nevyhovující, stačí nám dopředu zavolat a jsme schopni vám půjčit dodávku v kteroukoli jinou dobu. Vaše spokojenost je pro vás na prvním místě.

Najdete u nás také velmi příznivé ceny. Díky možnosti pronájmu reklamních ploch na našem automobilu můžeme zajistit nejnižší ceny v konkurenci na trhu. Je to také částečně díky omezení kilometrů, což vás může na první pohled lehce vyděsit, nemusíte se ale obávat. Omezení je nastaveno tak, aby se netýkalo 95% našich běžných klientů, ale přesto umožnilo cenu snížit.

Velký důraz klademe na náš vozový park, takže dodávky budou vždy v perfektním technickém stavu. Jsou dobře vybaveny, například je pro vás připravena navigace a dálniční známka pro Českou republiku. Na palubě vozidel najdete jako pozornost od nás energetický nápoj, není to ovšem nabádání k tomu, abyste jezdili vyčerpaní. Do vozu vždy usedejte odpočatí a svěží, ať předcházíte případným problémům. Na vyžádání vám zdarma zapůjčíme také další vybavení, jako je třeba rudlík a jiné.

Pokud se s námi chcete spojit, stačí nás kontaktovat, veškeré kontakty najdete na našich webových stránkách. O nic dalšího se už nemusíte starat, všechno necháte na nás. Poradíme vám se správným výběrem vozidla a předáme veškeré důležité informace. Těšíme se na vaši návštěvu!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

5 × 3 =