půjčovna dodávek Praha

Stěhování kanceláří s dodávkou

Pokud plánujete stěhování kanceláře, ale stěhovací firmy jsou obsazeny nebo je stěhování od profesionálů předražené, rádi vám nabídneme naši flotilu dodávek Ford Transit. Díky široké nabídce jsme schopni nabídnout dodávky s různým objemem zavazadlového prostoru. Snadno tedy přestěhujete malé i velké kanceláře. Dodávku lze zapůjčit na několik hodin, jeden den i více dnů. Pokud je tedy stěhování náročnější, není problém dodávku zapůjčit na více dnů nebo si v jeden den zapůjčit více dodávek. Čím delší bude zápůjční doba, tím méně budete platit v přepočtu na hodinu zapůjčení dodávky .

Stěhování se zapůjčenou dodávkou je levné

Dle zkušeností našich klientů lze konstatovat, že stěhování kanceláří se zapůjčenou dodávkou je levnější než stěhování kanceláře s profesionální firmou, kde platíte nejen vozidlo, ale rovněž pracovníky, režijní náklady atd. V našich dodávkách lze odstěhovat kompletní vybavení kanceláří včetně velkých skříní i rozměrných stolů. Zapůjčujeme špičkové dodávky Ford Transit, které jsou maximálně spolehlivé a díky jednoduchému ovládání je zvládne řídit každý s řidičským průkazem skupiny B.

Nebojte se zeptat

Na naší zákaznické lince 608 780 500 Vám rádi poradíme a sdělíme, jaké jsou možnosti našeho vozového parku a kdy jsou volné termíny pro zapůjčení dodávek. Běžně jsme k dispozici 7 dní v týdnu, kdy jsme schopni se přizpůsobit v době zapůjčení i době vrácení dodávky. Dodávky jsou vždy v perfektním technickém stavu plně připraveny na jízdu. Dodávky běžně zapůjčujeme soukromým osobám i firmám, výjimkou nejsou ani stěhovací firmy, které si dodávky zapůjčují ke stěhování při vytíženosti svých kapacit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

4 × three =