PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA

Pokud někdy budete potřebovat půjčit dodávku, jsme připraveni vám pomoci. Specializujeme se na krátkodobé i dlouhodobé půjčování dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Nezáleží na tom, zda jste majitel firmy, živnostník nebo soukromá osoba. Jsme tu pro všechny a připraveni poradit a pomoct. Těšíme se zájmu zákazníků nejen z oblasti našeho působiště, což je Praha 9, ale i z širokého okolí. Ukažme si, díky čemu k nám váží cestu také vzdálenější klienti.

Je to především velice přátelská otevírací doba. Protože chápeme, že je mnohdy náročné skrz práci a povinnosti najít dostatek času, jsme tu pro vás od osmé hodiny ranní do devíti do večera. Pokud ale přesto budete potřebovat jiné časové prostory, po předchozí domluvě jsme schopni zapůjčit dodávku v kteroukoli jinou denní i noční hodinu. Nestane se tedy, že by vám časové možnosti nevyhovovaly.

Další výhodou jsou nízké ceny. Máme možnost pronájmu reklamních ploch na našich vozidlech, a díky tomu nižší cenu nikde jinde nenajdete. Jsme nejlevnější možností v současné konkurenci na trhu.

Také disponujeme obsáhlým vozovým parkem, o který se náležitě staráme tak, aby zapůjčená vozidla byla vždy v perfektním stavu. Najdete u nás vozidla, které mají snadné intuitivní ovládání, a mohou je tak řídit i řidiči, kteří nemají tolik zkušeností s řízením velkého vozidla. Stejně tak jsou k dispozici vozy vyžadující velmi zkušené řidiče pro bezpečné ovládání.

půjčovna dodávek
půjčovna dodávek

Protože pro vás chceme jen to nejlepší a také to, abyste se v našich vozech cítili pohodlně, připravili jsme pro vás nadstandardní vybavení. Využít tak můžete například stěhovací rudlík, transportní kurty, navigaci nebo energetický nápoj, tyto věci si zdarma vyžádejte k zapůjčení vozu.

Pokud se rozhodnete nás kontaktovat, budeme rádi, vyjdeme vstříc vašim požadavkům tak, abyste byli spokojeni, a budeme se těšit na naši spolupráci.

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

11 − three =