půjčovna dodávek Praha 9

PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA 9

Pokud potřebujete zapůjčit dodávku, jste na správném místě. Půjčovna dodávek Praha 9 se specializuje na krátkodobé i dlouhodobé půjčování dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Zákazníkem se můžete stát, ať už vlastníte firmu, jste živnostník nebo soukromá osoba. Vůz pak můžete využít za účelem podnikání, stěhování, převozu objemného materiálu, pro soukromé užití nebo třeba jako náhradu za váš porouchaný vůz.

pronájem a půjčovna dodávek Praha 9
pronájem a půjčovna dodávek Praha 9

Sídlo najdete v Praze 9, díky proklientskému přístupu a výborným podmínkám se zde nesetkáte pouze s pražskými zákazníky, půjčovna se těší zájmu klientů z širokého okolí.

Jaké jsou tedy hlavní výhody, na které se můžete těšit?

V první řadě je to jistě příznivá cena. Díky možnosti pronájmu reklamní plochy na vozidlech jsou schopni vám nabídnout nejnižší možnou cenu na trhu. Pracovně vytížení klienti ocení dlouhou otevírací dobu, firma je k dispozici sedm dní v týdnu od osmé hodiny ranní do devíti do večera, a co je velkou exkluzivitou, po dohodě vám vůz zapůjčí v jakoukoli jinou denní i noční hodinu. Jejich dodávky se pyšní výborným technických stavem, kterému věnují maximální možnou péči. Dálniční známka pro Českou republiku a NON-STOP asistenční služba je samozřejmostí.

Kromě výše uvedených výhod si můžete užít také perfektně vybavených vozů. Na vyžádání vám bude zdarma poskytnut stěhovací rudlík, transportní kurty či navigace. Usedat za volat unavení byste neměli, když se ale přece jen, například při náročném stěhování, stane, je pro vás na palubě vozu připravený energetický nápoj.

Flotila kvalitní dodávek FORD TRANSIT

Co se týče vozů, můžete se setkat s velmi pohodlnou dodávkou Ford Transit LWB (L3H2), která je výborně ovladatelná, lehce řiditelná a má nízkou spotřebu a náhon na přední kola. Další nabízenou je Ford Transit LWB (L3H3), jejíž nespornou výhodou je parkovací asistent, který pomůže při couvání k místu nakládky. Skrze její rozměry je vhodná spíše pro zkušenější řidiče. Dodávku Ford Transit LWB (L2H3) můžete využít na krátké i delší trasy, díky intuitivnímu řízení ji zvládnou i řidiči bez zkušeností s velkými vozy. Posledním nabízeným vozem je Ford Transit LWB (L2H2), dodávka velice podobná předchozí zmíněné.

Pokud potřebujete půjčit vůz a nevíte si rady, stačí se na firmu obrátit, odborníci vám rádi poradí a pomohou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

two × one =