Převoz sauny? Žádný problém?

Pořídit si vlastní saunu, která bude přímo na vaší zahradě? Moci se saunovat kdykoli, kdy se vám zachce? Mít nádherný doplněk, díky kterému bude vaše zahrádka neodolatelná? To už dávno nemusí být jen sen, výše zmíněné se může lehce proměnit ve skutečnost! Saunu venkovní i domácí bez problémů naložíte do našich dodávek v obchodních centrech a vyložíte ji kde bude třeba a to s minimálními náklady na dopravu.

Saunování ve volné přírodě

Sauny v severských zemích jsou stavěny prakticky u každého většího jezera nebo řeky. Vracíme se tím k tomu nejpůvodnějšímu smyslu saunování, harmonii člověka s přírodou, což jsou záležitosti, které byly odjakživa stvořeny ke vzájemnému soužití.  Místo ochlazovací lázně můžete rovnou ze sauny skočit do řeky či jezera, v zimě je možno využít sníh. Relax pak proběhne na čerstvém vzduchu pod širým nebem. Co může být krásnějšího.

U vás na zahradě

Naše firma je schopna vám tento luxus zprostředkovat a vytvořit saunu přímo na míru pro vás a vaši zahradu. Nemusíte se ani trochu obávat, že by sauna působila rušivě a zkazila vzhled okolí. Naopak, má většinou podoby dřevostavby, malého domečku, srubu či sudu, a je koncipována tak, aby s okolím byla v souladu a dotvořila krásný celek.

Jediné úskalí, které může nastat, je místo pro ochlazovací lázeň. Je nutné myslet dostatečně dopředu na to, kde ji vybudujeme, abychom měli přístupný přívod vody. Po vyřešení tohoto problému už nic nebrání v postavení samotné sauny.

Od návrhu až po realizaci

Samozřejmě v tom nebudete sami. Pokud se na nás obrátíte, naši zkušení zaměstnanci vás vyslechnou a připraví vám návrh na míru. Ten budete dále konzultovat, aby bylo vše dovedeno k naprosté dokonalosti. Kromě návrhu zajistíme také stavbu venkovní sauny a její následnou montáž. Jistě oceníte, že montáž zabere jeden jediný den, takže ještě tentýž večer bude sauna plně připravena k provozu.

Doplněním vhodné zeleně a relaxačních prvků tak společně vytvoříme vaši oázu klidu, která bude pýchou vaší zahrady a kterou budete zbožňovat. Svěřte se do našich rukou se zárukou, že rozhodně nebudete litovat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

2 × three =