PŘED ZAPŮJČENÍ DODÁVKY SI PŮJČOVNU DODÁVEK PROVĚŘTE

Naše firma PŮJČOVNA DODÁVEK – DODAVKY.NET se specializuje na krátkodobé i dlouhodobé půjčování dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Ať už jste majitel firmy, živnostník či soukromá osoba a účel zapůjčení dodávky jakýkoli, můžete se na nás obrátit a my už vám poradíme a pomůžeme.

Sídlíme na ulici Obchodní v Horních Počernicích

Najdete nás na adrese Praha 9, kde sídlíme, díky našim vstřícným podmínkám je však naše půjčovna oblíbená nejen v Praze, ale jezdí k nám zákazníci z širokého okolí. Nabízíme vám totiž velice příznivou cenu, díky možnosti reklamních ploch na našich vozidlech jednu z nejnižších cen na trhu vůbec, dále vám vyjdeme vstříc s otevírací dobou. Standardně jsme tu pro vás každý den od rána od osmé hodiny do večerní deváté. Pokud vám ovšem otevírací doba nevyhovuje, jsme schopni se vám přizpůsobit v kterýkoli jiný čas. V neposlední řadě nabízíme komfortně vybavené dodávky. Pečlivá péče o dodávky je samozřejmostí. Všechny naše dodávky jsou ve výborném technickém stavu, disponují dálniční známkou pro Českou republiku, v případě problému můžete využít naší asistenční služby NON-STOP.

pronájem dodávky praha
pronájem dodávky praha

Seriozní zápůjční podmínky

Přinášíme vám také souhrn odpovědí na otázky, které by vás mohly zajímat. Pro půjčení dodávky naší půjčovny dodávek je nutné mít s sebou občanský a řidičský průkaz, vratnou kauci 5 000,- Kč a částku adekvátní k době půjčení dodávky. Platební karty nepřijímáme, lze ale provést bezhotovostní platbu dle faktury před zapůjčením dodávky. Pokud se jedná o půjčení vozidla na firmu, je nutné dostavení se jednatele společnosti, případně jeho notářem ověřená plná moc. Kilometry máme sice omezené, ale omezení je nastaveno na dostatečně vysokou hodnotu, takže se 95% našich zákazníků vůbec netýká. Právě díky tomuto kroku jsme schopni nabízet bezkonkurenční ceny.

půjčovna dodávek Praha ford transit

Řízení dodávky zvládne každý

Nepotřebujete ani žádné speciální řidičské oprávnění, pouze klasický řidičský průkaz skupiny B, ten samý, který potřebujete pro řízení běžného osobního vozidla. Pokud k nám přijedete svým vozidlem, můžete jej nechat stát na místě půjčené dodávky v uzavřeném areálu po dobu zápůjčky. Pokud se vám stane, že budete potřebovat vyměnit poškozenou pneumatiku a nevíte si rady, brzy pro vás bude připraveno video s popisem.

Pokud potřebujete zapůjčit dodávku nebo jen získat radu, neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás, vždy připraveni vám pomoci.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

12 − six =