Jak na stěhování těžkých břemen

Pro další příspěvek jsme si připravili informace ohledně stěhování těžkých břemen , od pana Matouška z firmy DYMAS – STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN BRNO. Mezi jimi nabízené služby patří také stěhování těžkých břemen. Dá se říct, že převoz a přesun těžkých břemen je jejich specialitou. Přemístit bezpečně objemný, nadrozměrný, křehký nebo cenný předmět může být někdy náročné i stresující. A škody, které by vznikly, kdyby se něco pokazilo, by byly nevyčíslitelné. S firmou DYMAS – STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN BRNO se ale nemusíte bát. Vaše předměty přestěhují rychle, levně a především bezpečně. Proto pokud vás čeká náročné stěhování, ve kterém budou figurovat i převozy objemných předmětů a těžkých břemen, nechce to na nich. Budete mít záruku, že je o všechny vaše předměty dobře postaráno.

stěhování pian Brno
stěhování pian Brno

Jaká břemena jsou schopni přestěhovat?

Zde se nabízí univerzální odpověď – zkrátka všechno. Může se jednat o stěhování nábytku (moderního i starožitného), strojů, hudebních nástrojů (například klavíry a piana), trezory nebo třeba sochy. Jsou schopni přemístit také objemné skříně či celé komodové stěny. Nezáleží jim na tvaru ani velikosti, váš předmět bezpečně a citlivě dopraví na předem určené místo. Díky mnohaletým zkušenostem, praxi a odbornému kvalifikovanému týmu si poradí se vším, co si pro ně nachystáte.

Jak je to s bezpečností při stěhování?

Bezpečnost zde hraje hlavní roli. Je pochopitelné, že manipulace s těžkým předmětem bude náročnější, a pokud se jedná o vzácný či křehký předmět, je třeba mu věnovat ještě více péče. Na objemné, extra těžké či jinak náročné předměty používají stroje, plošiny, zvedáky a další nástroje. Je tak zaručeno maximální bezpečí stěhovaných předmětů. Pokud chcete ještě větší jistotu, využijte možnosti předchozí konzultace. Ta je velmi vhodná zejména v případě, pokud stěhované předměty jakkoli vybočují z vlastností běžného sortimentu. Díky konzultaci, na co se připravit a vy máte jistotu, že váš cenný kousek nedojde úhony. Mimo informací o samotném předmětu potřebují také být v obraze, co se terénu týče. Pokud zde bude figurovat rizikový terén – strmé schody, nízké stropy, úzké chodby nebo další možné komplikované záležitosti, bude lepší, když o tom budou dopředu vědět.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

one × four =